ART / Sculptures and works of art / Ikoner 4572333

nr 457 2333

Ikoner

Lenght: ()

3 st, 18-1900-tal, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

300

SEK 700

Monday Mars 19 2007
at 16:26:30

Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Silver
Mässing
Farstagods